Staňte se fanoušky školky na síti Facebook!

O nás

Miniškolka Krteček Brno-LíšeňMiniškolka Krteček je nová soukromá mini školka v Brně-Líšni pro děti od 15 měsíců do 4 let, s možností nárazového hlídání dětí (při volné kapacitě).

Jsme rodinný typ soukromé školky, tvoříme harmonické a klidné prostředí, kde se děti cítí jako doma.

V souladu se vzdělávacím systémem jeslí a mateřských škol (s přihlédnutím k věku dítěte) nabízí naše soukromá miniškolka všestranný rozvoj vašeho dítěte při malování, modelování, zpěvu, tanci, hrách, angličtině pro nejmenší, cvičení a pravidelném pohybu na čerstvém vzduchu.

Postaráme se o upevňování hygienických návyků, slušného chování, rozvíjení osobnosti.

Snahou naší školky je, aby byly děti u nás spokojené, našly si kamarády a formou her a prožitkového učení získaly co nejvíce poznatků.

Miniškolka Krteček

Štefáčkova 2491/15
62800 Brno - Líšeň

Naproti zastávky linky
č. 78 (Strnadova)

info@mskrtecek.cz

Telefon:

Provozní doba:

Po - Pá od 7:00 do 16:50 hod.

Školka na mapě